KOA Speer RN732ATTD3481B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 3480ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
相关零件
PanasonicERA-6AEB3481V
Res Thin Film 0805 3.48K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0805BRD073K48L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.48kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-6AEB332V
Res Thin Film 0805 3.3K Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA6AEB3321V
Res Thin Film 0805 3.32K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
200mW Thin Film Resistor 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 3.32kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0805BRD073K3L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 3.3kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RES 3.48K OHM 0.1% 1/10W 0805
3.48K OHM .1% 25PPM 1/8W