KOA Speer RN732ATTD20R0B25
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
4,928
Authorized Distributors
1
Resistance
20 Ω
20 Ω
20 Ω
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
100 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
Yageo GroupRT0805BRD0720RL
Yageo GroupRT0805BRD0718RL
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 18Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
125mW Thin Film Resistor 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 22Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP2-1614884-4
Res Thin Film 0805 20 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE ConnectivityCPF0805B20RE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity2-1614884-5
Res Thin Film 0805 22 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R Medical
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 20ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
100mW 150V ±25ppm/℃ ±0.1% 20Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RN73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 20Ohm 0.1W 1/10W
Thin Film Resistors - SMD 20Ohm,0805,0.1%,25pp m,100mW,100V