KOA Speer RN732ATTD1690B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 169ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERA6AEB1690V
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 169ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 169ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD07169RL
PanasonicERA-6AEB161V
Res Thin Film 0805 160 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERA-6AEB181V
Res Thin Film 0805 180 Ohm 0.1% 0.125W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 160ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
RN73 FIXED RESISTOR 0805 (2012Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 169Ohm 0.1W 1/10W
RES 169 OHM 0.1% 1/10W 0805