KOA Speer RN731ETTP6042B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 60400ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
IHS
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
9,030
Resistance
60.4 kΩ
60.4 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCPF0402B60K4E1
Res Thin Film 0402 60.4K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-2AEB6042X
Res Thin Film 0402 60.4K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD0760K4L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 60.4kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB5902X
Res Thin Film 0402 59K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA2AEB563X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 56kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RN73 FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 60.4kOhm 0.063W 1/16W
RES 60.4K OHM 0.1% 1/16W 0402