KOA Speer RN731ETTP5762B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 57600ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP5762B25联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Garrett
Authorized Distributors
0
Resistance
57.6 kΩ
57.6 kΩ
57.6 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCPF0402B57K6E1
Res Thin Film 0402 57.6K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-2AEB5762X
Res Thin Film 0402 57.6K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD0757K6L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 57.6kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB5232X
Res Thin Film 0402 52.3K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thin Film 0402 59K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity1879216-3
62.5mW Thin Film Resistor 25V ±25ppm/℃ ±0.1% 52.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Thin Film Resistors - SMD 57.6kOhm,0402,0.1%,2 5ppm,63mW,25V
RES 57.6K OHM 0.1% 1/16W 0402