KOA Speer RN731ETTP51R0F50
63mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP51R0F50联系方式
>1wk
数据表和文档
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
51 Ω
51 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Composition
Thin Film
Metal Film, Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 51ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thin Film Resistors - SMD 0402 51 Ohms 1% 50PPM