KOA Speer RN731ETTP3741B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3740ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP3741B25联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Garrett
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
3.74 kΩ
3.74 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA2AEB3741X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 3.74kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402BRD073K74L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 3740ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA-2AEB4021X
Res Thin Film 0402 4.02K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-2AEB362X
Res Thin Film 0402 3.6K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 4.02kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B3K9E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 3900ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
RES 3.74K OHM 0.1% 1/16W 0402