KOA Speer RN731ETTP3740B25
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 374Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Garrett
Stock
2,200
Authorized Distributors
0
Resistance
374 Ω
374 Ω
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCPF0402B374RE1
Res Thin Film 0402 374 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
PanasonicERA-2AEB3740X
Res Thin Film 0402 374 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRT0402BRD07374RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 374ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB391X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 390Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB361X
Res Thin Film 0402 360 Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B383RE1
Surface Mount Thin Film Resistor, Cpf Series, 383 Ohm, 63 Mw, - 0.1%, 25 V, 0402 [1005 Metric]
描述
Res Thin Film 0402 374 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 374ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RN73 FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±0.1% ±25ppm/C 374Ohm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 374Ohm,0402,0.1%,25p pm,63mW,25V