KOA Speer RN731ETTP3650B25
63mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 365Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP3650B25联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Garrett
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
365 Ω
365 Ω
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
TE ConnectivityCPF0402B365RE1
Res Thin Film 0402 365 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
PanasonicERA-2AEB3650X
Res Thin Film 0402 365 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0402BRD07365RL
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 365Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB331X
Res Thin Film 0402 330 Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA2AEB391X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 390Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0402B374RE1
Res Thin Film 0402 374 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 365ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thin Film Resistors - SMD 365Ohm,0402,0.1%,25p pm,63mW,25V
RES 365 OHM 0.1% 1/16W 0402