KOA Speer RN731ETTP1301B25
63mW Thin Film Resistor 50V ±25ppm/℃ ±0.1% 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
数据表和文档
IHS
Garrett
LKR
Stock
6,722
Authorized Distributors
0
Resistance
1.3 kΩ
1.3 kΩ
1.3 kΩ
Case/Package
Tolerance
0.1 %
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2004-06-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA-2AEB132X
Res Thin Film 0402 1.3K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1300ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402BRD071K3L
62.5mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-2AEB1211X
Res Thin Film 0402 1.21K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA2AEB1371X
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1370ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K33E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1330ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
Res Thin Film 0402 1.3K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
RN73 FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor 卤0.1% 卤25ppm/C 1.3kOhm 0.063W 1/16W
Thin Film Resistors - SMD 1.3kOhm,0402,0.1%,25 ppm,63mW,25V