KOA Speer RM73B2AT392J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 3900ohm, 150V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Stock
86,464
Resistance
3.9 kΩ
3.9 kΩ
3.9 kΩ
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
描述