KOA Speer RK73H3ATTE4753F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 475000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
Stock
70,400
Resistance
475 kΩ
475 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
描述
RES 475K OHM 1% 1W 2512