KOA Speer RK73H3ATTE3322F
Res Thick Film 2512 33.2K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Arrow Electronics
Stock
5,760
Authorized Distributors
2
Resistance
33.2 kΩ
33.2 kΩ
33.2 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 33200ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-1TNF3322U
Res Thick Film 2512 33.2K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 30.1K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-1TNF3302U
Res Thick Film 2512 33K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 36.5K Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-0733KL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 33kΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33200ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Thick Film Resistors - SMD 1watts 33.2Kohms 1%
2512 1% 33K2 1W