KOA Speer RK73H3ATTE1240F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 124ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
25,470
Authorized Distributors
4
Resistance
124 Ω
124 Ω
124 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-1TNF1240U
Res Thick Film 2512 124 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 124 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2512FK-07124RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 124Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC2512FK-07120RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 120Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 121R, 1%, 1W, Thick Film, Smd Rohs Compliant: Yes |Yageo RC2512FK-07121RL
描述
Thick Film Resistors - SMD 1watts 124ohms 1%
RES 124 OHM 1% 1W 2512
124¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm
2512 1% 124R 1W