KOA Speer RK73H2HTTE6811F
Res Thick Film 2010 6.81K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.50%
Stock
10,322
Authorized Distributors
4
Resistance
6.81 kΩ
6.81 kΩ
6.81 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
750 mW
750 mW
750 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Res Thick Film 2010 6.81K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 7320ohm, 400V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12SF6491U
Res Thick Film 2010 6.49K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-12SF6191U
Res Thick Film 2010 6.19K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2010 6.8K Ohm 1% 0.75W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC2010FK-076K19L
Res Thick Film 2010 6.19K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6810ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR RK73H 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 0.75W 3/4W 6.81kOhm ±100ppm/C
Thick Film Resistors - SMD 6.81Kohms 1%
6.81K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 2010 5mm*2.5mm*700¦Ìm