KOA Speer RK73H2ETTD34R8F
Res Thick Film 1210 34.8 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Garrett
Stock
3,407
Resistance
34.8 Ω
34.8 Ω
34.8 Ω
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-14NF34R8U
Res Thick Film 1210 34.8 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.5W, 34.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1210
PanasonicERJ-14NF32R4U
Res Thick Film 1210 32.4 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJP14F33R0U
Res Thick Film 1210 33 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 1210 33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 34.8ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES 34.8 OHM 1% 1/2W 1210
1210 1% 1/2W 34.8R