KOA Speer RK73H2ETTD2153F
Res Thick Film 1210 215K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
数据表和文档
Upverter
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Stock
14,766
Resistance
215 kΩ
215 kΩ
215 kΩ
Case/Package
1210
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
500 mW
500 mW
500 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 215000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
RES 215K OHM 1% 1/2W 1210
215K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1210 3.2mm*2.6mm*700¦Ìm