KOA Speer RK73H2BTTD9533F
Res Thick Film 1206 953K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-0.05%
Stock
70,943
Authorized Distributors
5
Resistance
953 kΩ
953 kΩ
953 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ-8ENF9533V
Res Thick Film 1206 953K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-07953KL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 953kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-071ML
Res Thick Film 1206 1M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-8ENF1024V
Res Thick Film 1206 1.02M Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCRG1206F1M0
Fixed Resistor, Thick Film, 0.25W, 1000000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-07887KL
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 887kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
RK73H 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 953kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 953000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watts 953Kohms 1%
953K¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm