KOA Speer RK73H2BTTD1274F
Res Thick Film 1206 1.27M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
Stock
20,040
Resistance
1.27 MΩ
1.27 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ8ENF1274V
Res Thick Film 1206 1.27M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 1206 1.27M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-071M27L
Res Thick Film 1206 1.27M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ8ENF1244V
Res Thick Film 1206 1.24M Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-071M3L
Res, 1M3, 1%, 0.25W, 1206, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Yageo RC1206FR-071M3L
Res Thick Film 1206 1.3M Ohm 1% 0.25W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1.27e+06ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Thick Film Resistors - SMD 1/4watt 1.27Mohms 1%
1.27M¦¸ ¡À1% 250mW ¡À200ppm/¡æ 1206 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm