KOA Speer RK73H2ATTE2210F
Res Thick Film 0805 221 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.76%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-07221RL
SMD Chip Resistor, 221 Ohm, ± 1%, 125 mW, 0805 [2012 Metric], Thick Film, General Purpose
Yageo GroupRC0805FR-13221RL
Res Thick Film 0805 221 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0805FR-07221RL
Res Thick Film 0805 221 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res General Purpose Thick Film 0805 240 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded T/R
Surface Mount Thick Film Chip Resistor 0805 Case 220 Ohms 1% Tolerance 100 PPM
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 221ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 221ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805, CHIP
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 221Ohm 125mW