KOA Speer RK73H2ATTDD7151F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 7150ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
3 个月趋势:
-5.37%