KOA Speer RK73H2ATTDD22R1F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 22.1ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
数据表和文档
IHS
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Authorized Distributors
4
Resistance
22.1 Ω
22.1 Ω
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-0722R1L
Res Thick Film 0805 22.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-6ENF22R1V
Res Thick Film 0805 22.1 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805FR-0722RL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 22Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0805FR-0720RL
Res Thick Film 0805 20 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ6ENF22R0V
Res Thick Film 0805 22 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6ENF24R0V
Res Thick Film 0805 24 Ohm 1% 0.125W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Thick Film Resistors - SMD 1/4W 22.1 OHM 1%
RES 22.1 OHM 1% 1/4W 0805
22.1¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 0805 2mm*500¦Ìm
FC 0805 22R1 1%