KOA Speer RK73H2ATTDD1651F
Res Thick Film 0805 1.65K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
Stock
22,982
Authorized Distributors
2
Resistance
1.65 kΩ
1.65 kΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0805FR-071K65L
Res Thick Film 0805 1.65K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-071K8L
Res Thick Film 0805 1.8K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0805FR-071K5L
Resistor, thick film, SMD 0805 (2012), 1.5 kΩ, 0.125 W, ±1 %, RC0805FR-071K5L
TE ConnectivityCRG0805F1K8
Res Thick Film 0805 1.8K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Molded SMD T/R
TE ConnectivityCRG0805F1K5
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ6ENF1501V
Res Thick Film 0805 1.5K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1650ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
FIXED RESISTOR Chip Resistor 1% 100ppm/C 1.65kOhm 125mW
FC 0805 1K65 1%