KOA Speer RK73H2ALTD4221F
Res Thick Film 0805 4.22K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
15,000
Authorized Distributors
2
Resistance
4.22 kΩ
4.22 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
PanasonicERJ6ENF4221V
Res Thick Film 0805 4.22K Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.125W, 4220ohm, 150V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRC0805FR-074K22L
125mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 4.22kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0805 4.22K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0805FR-134K22L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 4220ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 4220ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805