KOA Speer RK73H1JT8451F
Res Thick Film 0603 8.45K Ohm 1% 1/10W Ý100ppm/ÝC SMD Punched Paper T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing4 页6 年前
Datasheet2 页6 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,160
Authorized Distributors
0
Resistance
8.45 kΩ
8.45 kΩ
8.45 kΩ
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
100 mW
100 mW
100 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 8450ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603