KOA Speer RK73H1ETTP4300F
Res Thick Film 0402 430 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+2.62%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCRG0402F430R
Res Thick Film 0402 430 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-07430RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 430Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07470RL
Res Thick Film 0402 470 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 390 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP5-1676480-6
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 390ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 430Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 430ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 430Ohms 0.1W 1/10W
Res, 430R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP4300F