TE Connectivity CRG0402F430R
Res Thick Film 0402 430 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页3 年前
Master Electronics
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.68%
Introduction Date2009-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07430RL
Yageo GroupRC0402FR-07390RL
Yageo RC0402FR-07390RL 0603 SMD Resistor 390 Ohm size 0603 thick film
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 464Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP5-1676480-6
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 390ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 470 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0402 402 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 430ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 430 Ohm, 63 Mw, - 1%, 50 V, 0402 [1005 Metric] |Neohm Te Connectivity CRG0402F430R
Thick Film Resistors - SMD CRG0402 1% 430R
Thick Film Resistor CRG 0402 1% 430R
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,430R 1% 0.063W
Special Order: CRG0402 1% 430R Resistance Value: 430 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 430 Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F430R | Internal Number: 6-1676480-3 | TE Connectivity | NEOHM