KOA Speer RK73H1ETTP3831F
Res Thick Film 0402 3.83K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.17%
符号封装
SnapEDA
符号封装
下载
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-073K83L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.83kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-073K48L
Res Thick Film 0402 3.48K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-073K9L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 3.9kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F3K6
Res Thick Film 0402 3.6K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
Res Thick Film 0402 4.02K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 3.48k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.83kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3830ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 3K83, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3831F