KOA Speer RK73H1ETTP3242F
Res Thick Film 0402 32.4K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Upverter
Newark
Future Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.76%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0732K4L
Res Thick Film 0402 32.4K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
63mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 32.4kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0733KL
Res Thick Film 0402 33K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0730KL
Res General Purpose Thick Film 0402 30k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
TE ConnectivityCRG0402F33K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 33000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCRG0402F30K
Res Thick Film 0402 30K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 32.4kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 32400ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 32K4, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3242F
SMD Resistor 0402 32.4KΩ ±1% 1/10W ±100ppm/℃