KOA Speer RK73H1ETTP3010F
Res Thick Film 0402 301 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Upverter
Newark
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-59.07%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07301RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 301Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07330RL
Res Thick Film 0402 330 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 300 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
TE ConnectivityCRG0402F300R
Res Thick Film 0402 300 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
TE Connectivity5-1676480-0
RES SMD 330 OHM 1% 1/16W 0402 / 330 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 330ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
描述
100mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 301Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Resistor Thick Film 0402 301 Ohm 1% 1/16 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 301ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 301Ohms 0.1W 1/10W
Res, 301R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP3010F
制造商别名
  • KOA
  • KOA Speer Electronics Inc
  • KOA SPEER ELECTRONICS
  • KSE
  • KOA CORP
  • SPEER
  • KOA SPEER ELECTRONIC
  • KOA EUROPE
  • GLOBAL
  • KOA CORPORATION
  • KOA Speer Elec
  • KSE INC
  • KOA EUROPE GMBH
  • KOA SPEER ELECT
  • KOA ELECTRONICS
  • KOA KAOHSIUNG CORPORATION
  • KOA SPEAR ELECTRONICS
  • KOA Kaohsiung Corp
  • PowerL
  • RALE
  • KOA SPEEL
  • KOA SPEAR
  • KOA DENKO
  • KOASPR
  • KOA ELEC
  • KOASPeeR
零件编号别名
该零件可能有以下备用零件编号:
  • RK73H 1ETTP3010F
  • RK73H1ETTP 3010F