KOA Speer RK73H1ETTP1400F
Res Thick Film 0402 140 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
3 个月趋势:
-39.62%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07140RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 140Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402FR-07140RL
Res Thick Film 0402 140 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-07150RL
Yageo RC0402FR-07150RL Resistor 0603 SMD 150 Ohm precision thick film
TE ConnectivityCRG0402F150R
CRG Series 0402 0.063 W 150 Ohm ±1 % ±100 ppm/C SMT Thick Film Chip Resistor
Res General Purpose Thick Film 0402 140 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 150Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 140Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 140Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 140ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 140R, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1400F