KOA Speer RK73H1ETTP1022F
Res Thick Film 0402 10.2K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-27.04%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-0710K2L
RC Series 0402 0.063 W 10.2 kOhm ±1% ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
TE ConnectivityCRG0402F10K
Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-0710KL
Res Thick Film 0402 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402FR-0710K7L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 10.7kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F11K
Res Thick Film 0402 11K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res General Purpose Thick Film 0402 10.2k Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Ceramic Paper T/R
描述
Resistor Thick Film 0402 10.2K Ohm 1% 0.063W (1/16W) ±100ppm/C Molded Surface Mount Automotive Punched Paper
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 10.2kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10200ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES THICK FIL 10.2K OHM 1% 1/16W 0402 SMD
Res, 10K2, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1022F