KOA Speer RK73BW3ATTE100J
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
3 个月趋势:
+15.10%
Stock
35,260
Resistance
10 Ω
10 Ω
10 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-01-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ100U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1622820-4
3520 Series 6432 10 Ohm 1 W ±5 % Surface Mount Thick Film Chip Resistor
RES SMD 10 OHM 5% 1W 2512 / 10 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
TE Connectivity1622820-4
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Res Thick Film 2512 11 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
2512 Chip Resistor 5% 200ppm/C 10Ohm 1W
10¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*600¦Ìm