KOA Speer RK73B3ATTE2R0J
Res Thick Film 2512 2 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
Arrow Electronics
3 个月趋势:
-20.65%
Stock
44,850
Authorized Distributors
6
Resistance
2 Ω
2 Ω
2 Ω
Case/Package
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CRCW Series 2512 1 W 2 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Yageo GroupRC2512JK-072RL
1W Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 2Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
TE Connectivity3-1622820-4
Surface Mount Thick Film Resistor, 3520 Series, 2.2 ohm, 1 W, - 5%, 200 V, 2512 [6432 Metric]
TE Connectivity35201R8JT
Res Thick Film 2512 1.8 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 2.2ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res, 2R, 5%, 1W, 2512 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B3ATTE2R0J
2512 (6432Metric) 2512 RK73B 0.248Lx0.122W 6.30mmx3.10mm 1W 2Ohms ±200ppm/C