KOA Speer RK73B3ATTE130J
Res Thick Film 2512 13 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
31,291
Authorized Distributors
4
Resistance
13 Ω
13 Ω
13 Ω
Case/Package
2512
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
1 W
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ130U
Thick Film Chip Resistor, 2512, 1W 5% 13ohm, 7 inch reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 13ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
TE Connectivity352012RJT
CGS Series 2512 1 W 12 Ohm ±5 % Surface Mount Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity352012RJT
PanasonicERJ-1TYJ120U
Res Thick Film 2512 12 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
RES SMD 12 OHM 5% 1W 2512 / 12 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 13ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RK73B FIXED RESISTOR 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 13Ohm 1W
13¦¸ ¡À5% 1W ¡À200ppm/¡æ 2512 6.3mm*3.1mm*700¦Ìm