KOA Speer RK73B2BTTD112J
Res Thick Film 1206 1.1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
-0.01%
Authorized Distributors
6
Resistance
1.1 kΩ
1.1 kΩ
1.1 kΩ
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
200 ppm/°C
相关零件
PanasonicERJ8GEYJ112V
Res Thick Film 1206 1.1K Ohm 5% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 1100ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
TE ConnectivityCRG1206J1K0
Fixed Resistor, Thick Film, 0.25W, 1000Ohm, 200V, 5% +/-Tol, -200, 200Ppm/Cel, Surface Mount, 1206
PanasonicERJ8GEYJ102V
Res Thick Film 1206 1K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ-8GEYJ122V
Resistor;Thick Film;Res 1.2 Kilohms;Pwr-Rtg 0.25 W;Tol 5%;SMT;1206;Cut Tape
Res Thick Film 1206 1K Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
描述
250mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 1.1kΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 1206 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.1kOhms 0.25W 1/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 1100ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Res, 1K1, 5%, 0.25W, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B2BTTD112J