KOA Speer RK73B2ATTDD106J
Res Thick Film 0805 10M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
3
Resistance
10 MΩ
10 MΩ
Case/Package
0805
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
400 ppm/°C
400 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0805 10M Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 10000000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 10000000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Thick Film Resistors - SMD 10M OHM 5%
FIXED RESISTOR Chip Resistor 5% 200ppm/C 10MOhm 125mW