KOA Speer RK73B1ETTP514J
Res Thick Film 0402 510K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Future Electronics
Farnell
3 个月趋势:
+14.18%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 510K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP4-1622826-3
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 470000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ2GEJ514X
Res Thick Film 0402 510K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 560000ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-07510KL
Res Thick Film 0402 510K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 560kOhm 0.063W 1/16W
描述
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 510kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 510000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 510K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP514J
SMD Resistor 0402 510KΩ ±5% 1/10W ±200ppm/℃