KOA Speer RK73B1ETTP3R6J
Res Thick Film 0402 3.6 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+85.56%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402JR-073R6L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±5% ±200ppm/℃ 3.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3.6ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-073R9L
Res Thick Film 0402 3.9 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC0402JR-073R3L
RC Series 0402 0.063 W 3.3 Ohm ±5% ±200 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 3.3ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Res Thick Film 0402 3.9 Ohm 5% 1/16W ¦200ppm/¦C Molded SMD Paper T/R
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 3.6Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 3.6ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 3.6Ohms ±200ppm/C