KOA Speer RK73B1ETTP300J
Res Thick Film 0402 30 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
3 个月趋势:
-10.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 30 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402J33R
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 33 Ohm, 63 Mw, - 5%, 50 V, 0402 [1005 Metric]
Yageo GroupRC0402JR-0730RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 30Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-0733RL
Res Thick Film 0402 33 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 27Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 30Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 30ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 30R, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP300J
0402 (1005Metric) 0402 RK73B 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.1W 1/10W 30Ohms ±200ppm/C