KOA Speer RK73B1ETTP1R0J
Resistor Thick Film 0402 1 Ohm 5% 1/16w ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Newark
TME
Garrett
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.44%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupAF0402JR-071RL
Res 0402 1 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402JR-071RL
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R / RES SMD 1 OHM 5% 1/16W 0402
Yageo GroupAC0402JR-071RL
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1.1ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
MCR FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% -250/ +500ppm/C 1Ohm 0.063W 1/16W
PanasonicERJ2GEJ1R0X
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.1W(1/10W) -100ppm/C to 600ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 0402 1 Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 1Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1Ohms 0.1W 1/10W
Res, 1R, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP1R0J