KOA Speer RK73B1ETTP184J
Res Thick Film 0402 180K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页2 年前
Farnell
Garrett
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-63.74%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0402 180K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 180000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ184X
Thick Film Chip Res, 0402, 1/16W 5%; 180Kohm, 7 Inch Reel
Yageo GroupRC0402JR-07180KL
Res Thick Film 0402 180K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0402JR-07180KL
Res Thick Film 0402 180K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402F180K
Res Thick Film 0402 180K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 180000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 180K OHM 5% 1/10W 0402 / 180 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 180kOhms 0.1W 1/10W
Res, 180K, 5%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73B1ETTP184J