KOA Speer RK73B1ETTP132J
Resistor Thick Film 0402 1.3k Ohm 5% 1/16w ±200ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
数据表和文档
Garrett
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.53%
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.063W, 1300ohm, 50V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
PanasonicERJ-2GEJ132X
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0402JR-071K3L
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-2GEJ122X
Res Thick Film 0402 1.2K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC0402JR-071K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 1.3kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 1.3kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1300ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402