KOA Speer MO2CT631R330J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
Arrow Electronics
Mouser
供应链
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2003-12-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 33ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2SJ330A
Res Metal Oxide Film 33 Ohm 5% 2W ±350ppm/C Conformal Coated AXL Automotive
TE ConnectivityROX2SJ33R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-2FJS330E
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 33ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ33R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 33ohm, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Oxide 33 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated AXL T/R
Metal Oxide Resistors 2W 33 5%