Yageo Group T520Y687M004ATE015
Cap Tant Polymer 680uF 4VDC Y CASE 20% (7.3 X 4.3 X 3.8mm) SMD 7343-40 0.015 Ohm 105C T/R
数据表和文档
Farnell
Electro Sonic
element14 APAC
Factory Futures
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.72%
Stock
14,930
Authorized Distributors
6
Capacitance
680 µF
680 µF
680 µF
Case/Package
2917
Voltage Rating (DC)
4 V
4 V
4 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
15 mΩ
10 mΩ
10 mΩ
Leakage Current
272 µA
272 µA
Dissipation Factor
10 %
10 %
10 %
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2005-04-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
相关零件
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 4V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 2917
Cap Tant Polymer 680uF 4V X CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.015 Ohm 105C T/R
Cap Tant Organic 680uF 3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.015 Ohm 105C T/R