Yageo Group T352A335K016AS
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3.3uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Master Electronics
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2001-09-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350A335K016AT