Yageo Group T322E157K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%