Yageo Group T350J157K006AT
Cap Tant Solid 150uF 6.3V 10%( 8.4 X 12.7mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页2 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+270%
相关零件
Yageo GroupT356J157K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 150uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT356J157K006AS