Yageo Group R82IC3220AA60J
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (7.2 X 6 X 11mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bag
数据表和文档
Farnell
TME
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+31.13%
Capacitance
220 nF
220 nF
220 nF
Mount
PCB, Through Hole
Through Hole
Through Hole
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
250 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Termination
Height - Seated (Max)
11.0998 mm
Introduction Date2014-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicECQ-E2224JB
Cap Film 0.22uF 250V PET 5% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105C Automotive Bulk
PanasonicECQE2224JF
Cap Film 0.22uF 250V PET 5%( 12 X 5.5 X 10.5mm) Radial 10mm 105C Bulk
Cap Film 0.22uF 250V PET 5%( 13 X 5 X 11mm) Radial Stacked 10mm 125C Automotive Ammo
PanasonicECQ-E2224KB
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR60II3220AA30K
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (18 X 5 X 11mm) Radial 15mm 105°C Loose in Box
描述
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Radial FILM CAPACITOR R82 250V 0.22muF ±5% 0.283Lx0.236W 7.20mmx6.00mm
CAPACITOR, METALLIZED POLYESTER FILM, 0.22 UF, 250 VDC, 5%
CAP, 0.22UF, 250V, FILM, RADIAL; Capacitance:0.22µF; Voltage Rating:250V; Capacitor Dielectric Type:PET (Polyester); Capacitance Tolerance:± 5%; Product Range:R82 Series; Capacitor Case Style:Radial Box; Capacitor Termin