Yageo Group R76MI32204030J
Film Capacitor, Polypropylene, 400V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet32 页2 年前
Master Electronics
Farnell
element14 APAC
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.41%
供应链
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2003-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicECW-FD2W224JB
Cap Film 0.22uF 450V PP 5% (12.6 X 5 X 14.6mm) Radial 7.5mm 110C Bulk
PanasonicECW-FD2W224J4
ECWF(D), MET POLYPROP FILM CAP, RAD LEAD / 450VDC,0.22UF,5% LS=7.5 T&A CRMP
Yageo GroupR76MN32204030J
PanasonicECW-F2W224JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.22uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR75MI32204030J
Yageo GroupPHE450KB6220JR17
描述
Double Metallized Polypropylene Film Capacitor, 220nF, 250VAC, 400VDC, 5%
Radial FILM CAPACITOR R76 250V 0.22muF ±5% 0.709Lx0.394W 18.00mmx10.00mm
FILM CAPACITOR, POLYPROPYLENE, 4
Cap Film 0.22uF 400V PP 5%( 18 X 10 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 0.007 Ohm 110C Automotive Bulk
CAP, POWER FILM, 0.22UF, 400V, RADIAL;
Film Capacitors 400V 0.22 uF 110C 5% 2 Pin LS=15
220nF ¡À5% , 15mm 400V 250V 7m¦¸ 18mm*10mm*16.1mm